ÖZEL KILINÇ AĞIZ & DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ ERZURUM Doç. Dr. Adnan KILINÇ & Dr. Dt. Zekiye KILINÇ

+90 542 502 40 25

7/24 Acil Hattı

Merkez Ofis

Muratpaşa Mah. İsmetpaşa Cad. Celal Emeç Apt. No.21.Kat.2 Erzurum

Çoklu Diş Değişimi | ÖZEL KILINÇ AĞIZ & DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ ERZURUM Doç. Dr. Adnan KILINÇ & Dr. Dt. Zekiye KILINÇ
Çoklu Diş Değişimi

Çoklu Diş Değişimi

Çoklu diş replasmanı, hem uygun maliyetli hem de oldukça etkili tedaviler sağlamayı amaçlayan bir diş implantları kategorisidir.

 

Sağlık sorunları, kazalar veya yaş nedeniyle birkaç dişinizi kaybettiyseniz, bunları tek tek implantlarla restore etmek çok pahalı olabilir. Ancak bunu görmezden gelmek kemik kaybı ve diğer sağlık sorunları risklerinizi artırabilir.

 

Peki birden fazla diş restorasyonu için seçenekleriniz nelerdir?

Kılınç Dental Klinik olarak, sizin için uzun ömürlü ve maliyetleri düşüren çeşitli seçenekler sunuyoruz.

 

1- Normal Protezler

Birkaç diş eksikliğiniz varsa normal protezler uygundur. Sağlıklı dişlerinizi korumak için kısmi protezleri tercih edebilirsiniz. Ancak kalan dişleri çıkarmak isterseniz tam protezler de mevcuttur.

 

Protezlerin kalıcı çoklu diş replasmanı için uygun olmadığını unutmamalısınız. İmplant eksikliğinden dolayı herhangi bir sağlık problemini çözmezler.

 

2- All On-4 Dental İmplantlar

All on- 4 diş implantları, implantlı protezlerdir. Takma dişlerin sabitlendiği çene başına sadece 4 implant elde edersiniz. Bu size geleneksel protezlerden daha fazla güvenlik ve diğer birçok fayda sağlar.

 

Özellikle diş implantlarını da içerdikleri için. Bu, onları birden fazla diş değişimi için son derece uygun hale getirir.

 

3- Diş Köprüleri

Ardışık birden fazla dişi değiştirmek istiyorsanız diş köprülerini düşünün. Dental köprülerin birçok farklı türü vardır ve tek tek implantlara ekonomik bir alternatiftir.

 

Yalnızca iki implant kullanarak 3 ila 4 dişi restore edebilirsiniz. Birden fazla diş değişimi için çok dayanıklı bir seçenektir.

 

Size yardımcı olacağız

Kılınç Dental Klinik ’de diş hekimlerimiz sizlere karşı çok şeffaf olacak. Ana hedefimiz size yardımcı olmak ve sizi eğitmektir. Doğru tedaviyi almanızı sağlayacağız çünkü bu her zaman önceliğimizdir.

 

WhatsApp Support
WhatsApp Destek
Bize Mesaj Gönderin