ÖZEL KILINÇ AĞIZ & DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ ERZURUM Doç. Dr. Adnan KILINÇ & Dr. Dt. Zekiye KILINÇ

+90 542 502 40 25

7/24 Acil Hattı

Merkez Ofis

Muratpaşa Mah. İsmetpaşa Cad. Celal Emeç Apt. No.21.Kat.2 Erzurum

Hasta Ziyaretine Dair Önemli Bilgilendirme | ÖZEL KILINÇ AĞIZ & DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ ERZURUM Doç. Dr. Adnan KILINÇ & Dr. Dt. Zekiye KILINÇ


Hasta Ziyaretine Dair Önemli Bilgilendirme

Hasta Ziyaretine Dair Önemli Bilgilendirme


Hasta Ziyaretine Dair Önemli Bilgilendirme: Kılınç Ağız & Diş Sağlığı Polikliniği

Hastalarımızın sağlığı ve güvenliği bizim için her zaman önceliklidir. Bu nedenle hastalarımızın ve ziyaretçilerin dikkat etmesi gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır:

  • Hasta ziyaretlerinde aynı anda mümkün olduğunca az sayıda ziyaretçi kabul edilmesi gerekmektedir. Ziyaretçilerin hastane ziyaret saatlerine uygun hareket etmeleri ve bu saatleri kesinlikle göz önünde bulundurmaları önemlidir.

  • Hasta ziyaretlerinde yiyecek ve içecek getirilmemesi rica olunur. Bu uygulama, hastalarımızın sağlığı ve hijyen açısından son derece kritiktir.

  • Hasta ziyaretleri sırasında, hastalarımıza ait olmayan eşyaların kullanılmaması ve kişisel hijyen ürünlerinin paylaşılmaması gerekmektedir.

  • Hasta ziyaretlerinde aynı anda en fazla 2 kişinin ziyaretçi olarak kabul edilmesi, hastalarımızın sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır.

  • Hasta kabulü ve ziyaretleri, belirlenen saat aralıklarında gerçekleşmektedir. Bu saatler genellikle 09.00-18.00 arasındadır.

  • Hasta ziyaretlerinde dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi kesinlikle yasaktır. Hastalarımızın tedavi süreçlerini en sağlıklı şekilde tamamlamaları için lütfen bu konuya dikkat ediniz.

  • Hasta ziyaretlerinde hastalarımızın sağlığı açısından, ziyaretçilerin temiz giysilerle gelmeleri son derece önemlidir.

  • Sağlık kuruluşu içinde sigara içilmesi yasaktır. Tüm sağlık standartlarına uygun şekilde, sağlığımızı koruma amacıyla bu konuda iş birliği yapmanızı rica ediyoruz.

  • Hasta ziyaretlerinde hastalarımızın rahatlığı göz önünde bulundurularak, kitap, dergi, gazete, hijyenik bakım ürünleri gibi öğelerin getirilmesi önerilir. Ancak canlı ve topraklı çiçeklerin hastane içine kabul edilmediğini lütfen unutmayınız.

Hastalarımızın ve ziyaretçilerimizin bu kurallara uyması, hem hastalarımızın sağlığını korumak hem de ziyaretlerin daha düzenli ve etkili geçmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

Sağlıkla kalın, Kılınç Ağız & Diş Sağlığı Polikliniği

WhatsApp Support
WhatsApp Destek
Bize Mesaj Gönderin