ÖZEL KILINÇ AĞIZ & DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ ERZURUM Doç. Dr. Adnan KILINÇ & Dr. Dt. Zekiye KILINÇ

+90 542 502 40 25

7/24 Acil Hattı

Merkez Ofis

Muratpaşa Mah. İsmetpaşa Cad. Celal Emeç Apt. No.21.Kat.2 Erzurum

Dijital Gülüş Tasarımı | ÖZEL KILINÇ AĞIZ & DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ ERZURUM Doç. Dr. Adnan KILINÇ & Dr. Dt. Zekiye KILINÇ
Dijital Gülüş Tasarımı

Dijital Gülüş Tasarımı

Dijital gülüş tasarımı, diş estetiği dünyasını kasıp kavuran bir yapay zeka şeklidir. Bu yüksek teknolojili prosedür, diş hekimliği uygulamalarının çok daha verimli ve öngörülebilir olmasını sağlar. Kılınç Dental Klinik 'da diş hekimlerimiz, Hollywood Gülümsemesinden önce Yapay Zeka Dijital Gülüş Tasarımını uyguluyor.


Dijital Gülüş Tasarımı Nedir ?

Dijital gülüş tasarımı, birçok durum için etkili bir araçtır. Birincisi, gülüşünüzü planlamak ve diş hekiminize daha iyi bir bakış açısı sağlamak açısından son derece yararlıdır.


Bu Kılınç Dental Klinik 'de bizim için çok önemli bir uygulamadır, çünkü her insana kendine özgü gülümsemesini vermeye özen gösteriyoruz. Doğal güzelliği artıran ve yüz oranlarını tamamlayan bir işlem için her özelliği dikkate almamız gerekiyor.


Dijital Gülüş Tasarımları bu süreci bizim için basitleştiriyor ve çok daha doğru hale getiriyor. Gülüşünüzü bu yazılımda değiştirebilir ve yüzünüze nasıl uyduğunu görebiliriz.


Bu da bizi ikinci noktaya getiriyor, yani diş hekiminizle sizin aranızdaki iletişim. En iyisini ummak yerine Kılınç Dental Klinik 'daki diş hekimlerimiz size gelecekteki gülüşünüzü gösterebilir. Bu size yorum yapma veya değişiklik önerme fırsatı verir.


Dijital Gülüş Tasarımı Nasıl Çalışır?

Kılınç Dental Klinik 'da bu teknolojiyi kullanma konusunda uzman olan iyi eğitimli dijital gülüş tasarım sağlayıcılarımız mevcuttur. Doğru gülümsemeyi yakalamak için Kılınç Dental Klinik 'da Digital Smile Design yazılımına bağlı ağız içi tarayıcı kullanmamız gerekiyor. Bu, ağzınızın fotoğraflarını ve videolarını içeriden çeker. Ardından bir kamera kullanarak yüzünüzün videolarını ve resimlerini çeşitli açılardan ve çeşitli yüz ifadeleri altında derliyoruz.


Kılınç Dental Klinik olarak Dijital Gülüş Tasarımı ile diş etlerinizin, dudaklarınız ve dişlerinizle nasıl etkileşime girdiğini anlamak için gülümsemenizi kapsamlı bir şekilde analiz ettiğinizden emin oluyoruz.


Sanat ruhu taşıyan seçkin diş ekibimizle gurur duyuyoruz. Gülüş Tasarımının genel olarak dayandığı şey budur. Gülüş Tasarımının teknisyenlerden ihtiyacı olan tek şey prosedürün potansiyelini ortaya çıkarmaktır.


Hollywood Smile Dijital Gülüş Tasarımı

Kılınç Dental Klinik 'da çoğunlukla Hollywood Smile için Dijital Gülüş Tasarımı prosedürünü kullanıyoruz. Çünkü Gülüşün estetik görünümünün en önemli olduğu işlemdir.


Gülümsemeyi tamamen değiştirir ve bunun için kişinin doğru gülüşü alacağından emin olmamız gerekir. Sonuçlardan emin olmadıkça kaplama üretemiyoruz. Montajdan bahsediyorsak tipik olarak hiçbir kaplama “yanlış” değildir.


Peki Hollywood Gülümseme prosedüründen sonra gülüşünüz yüzünüzü nasıl gösterecek? Doğal görünümlü ve size özel mi? Bu cevapların tümü Dijital Gülüş Tasarımı ile ele alınabilir.


DSD VS Dijital Görüntüleme

Dijital görüntüleme diş kliniklerinde yaygındır, ancak özünde DSD ile aynı öngörülebilirliği sağlamaz. Sonuçları hastalara aynı derecede görsel olarak iletmez. Aynı şekilde gülüşünüzün en küçük ayrıntılarını veya yüz hatlarınızla olan ilişkisini de dikkate almaz.


Bu nedenle, Dijital Gülüş Tasarımı ile karşılaştırmalarda netlikten yoksundur.    

WhatsApp Support
WhatsApp Destek
Bize Mesaj Gönderin